herbs

 

Dārgais viesis! Mēs sveicam Tevi vietnē, kas veltīta mūsu kompānijas ražoto produktu popularizēšanai un mūsdienās tik modernās dabīgas izcelsmes līdzekļu pielietošanas ikdienas dzīvē aprakstam.
Pateicoties pasaulē un tai skaitā arī Latvijā pastāvošajai likumdošanai, pār to patērētāju galvām, kuri alkst pēc komfortablas dzīves veselā miesā, ir nobirusi vesela lavīna produktu, ko dēvē par pārtikas piedevām.

Pārtikas piedeva pēc definīcijas nevar būt ārstniecības līdzeklis. Rūpējoties par patērētāju labklājību, regulējošās institūcijas ierobežo un reglamentē pārtikas piedevu lietošanas diennakts normu. Tādējādi tiek realizēts postulāts „nenodari kaitējumu”.
Mūsdienu medicīna kopumā un galvenokārt farmācija ir sasniegusi savā attīstībā tādas virsotnes, par kurām pat nesapņoja ārsts pirms kādiem simts gadiem. Daudziem cilvēkiem mūsdienās ir jāpateicas par saglabātām dzīvībām ķirurgiem, kardiologiem, reanimatologiem, bet konkrēti katram no mums ir jābūt pateicīgam par savu dzīvību mātei un akušierim-ginekologam..
Taču visam ir otra puse.
Noguruši no hroniskām slimībām un blakusefektiem ķīmisku ārstniecības līdzekļu lietošanas rezultātā, cilvēki ir vērsuši savu skatu pagātnē. Katrai tautai jau izsenis bija savi dziednieki, kuri nodeva savas zināšanas par ārstniecības augiem un to pielietošanas veidiem no paaudzes uz paaudzi. Šīs zināšanas, padziļinātas un sistematizētas, veidoja mūsdienu zāļu farmācijas pamatu. Katrs no mums jau kopš bērnības ir pazīstams ar baldriānu saknes, vilkābeles augļu, kliņģerītes ziedu uzlējumiem, zāļu tējām, ceļmallapas ārstnieciskajām īpašībām utt..
Uz šodienu vairāk vai mazāk pilnīgi pasaulē ir saglabājušās vairākas tradicionālās holistiskās sistēmas, kuru vēsture meklējama senā pagātnē. Tā ir Grieķu Junani, Indiešu Ajurvēda un Ķīniešu medicīna.
Taču pat, piemēram, Indijā ar pacientu vispirms nodarbosies alopātiskais ārsts, un tikai tad, ja viņa dzīvībai vairs nekas nedraud un stāvoklis ir stabils, pie darba ķersies tradicionālās medicīnas ārsts.
Apvienojot un izmantojot alopātiskās un tradicionālās medicīnas tehnoloģijas un ārstniecisko bāzi, mūsdienu ārsta rīcībā šodien ir visi līdzekļi un iespējas palīdzēt mums atgūt veselību vai atvieglot ciešanas un uzlabot dzīves kvalitāti smagu slimību gadījumā.
Zinātnieku un pētnieku, kuri ir ziedojuši milzum daudz laika pētījumiem, titāniskais darbs jau šodien dod rezultātus.
Vispasaules veselības aizsardzības organizācija un pionieris Ajurvēdas līdzekļu izpētē – Amerikas Pārtikas un Zāļu asociācija – sniedz rekomendācijas par atsevišķu tradicionālās medicīnas līdzekļu un tehnoloģiju pielietošanu sirds un asinsvadu slimību, diabēta un daudzu citu kaišu ārstēšanā.